Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bebru pagasta iedzīvotāju sarūpētie adījumi nodoti mediķiem

PALDIES! Aizkraukles mediķiem bērni nodeva Bebru pagasta iedzīvotāju sarūpētos adījumus — siltas vilnas zeķes, kurām 3. un 4. klases skolēni bija pievienojuši klāt savus zīmētos apsveikumus ar siltiem pateicības vārdiem.
L. Šmites foto

Pēdējā mēneša dramatiskie, satraucošie notikumi Ukrainā kā nekad agrāk aktualizējuši brīvprātīgā darba vitālo spēku un spējas glābt dzīvības, palīdzēt izdzīvot, sniegt atbalstu līdzcilvēkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses nodaļa tās pārstāves Lības Zukules personā Bebru pamatskolas skolēnus uzaicināja labdarības braucienā, kura laikā Aizkraukles mediķiem bērni nodeva Bebru pagasta iedzīvotāju sarūpētos adījumus — siltas vilnas zeķes, kurām 3. un 4. klases skolēni bija pievienojuši klāt savus zīmētos apsveikumus ar siltiem pateicības vārdiem.

Aizkraukles Interešu izglītības centrā skolēni noskatījās jaunatnes lietu speciālistes Līgas Kriškijānes prezentāciju par brīvprātīgā darba būtību, tā veidiem un lomu personīgās izaugsmes veicināšanā. Jaunieši no Interešu izglītības centra izgāja, iedvesmoti būt aktīviem bezatlīdzības darba veicējiem.

Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā “Kalna Ziedos” ar lielu interesi tika iepazīti pastāvīgie eksponāti, bet izstāžu zālē — fotogrāfa Valda Zvirgzdiņa iemūžinātā Daugava pie Pļaviņām, Kokneses, Aizkraukles. Muzeja piknika zonā ieturētās pusdienas garšoja varen labi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles pagasta bijušajā kultūras namā pārsteigumu pilna izrādījās Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja ekspozīcija “Padomju gadi”. No tā laika liecībām visvairāk uzrunāja transporta līdzekļi: automašīnas un motocikli. Ilgāka uzkavēšanās notika tā laika mēbelētajās istabās, skolā, slimnīcā. Pārsteidza rotaļlietu plašais klāsts un datoru “priekšteces”: bibliotēkas katalogs, rakstāmmašīnas.

Mūsu komfortablā autobusa pakalpojumu sedza LSK Zemgales komiteja. Pēc garajiem pandēmijas un ierobežojumu mēnešiem 30. marts izvērtās par vērtīgu kopā pavadītu dienu ārpus mācību telpām. Ar mums šajā izbraucienā bija arī zēni un meitenes no Ukrainas. Viņiem šī ekskursija sagādāja patīkamus mirkļus, kuros bija iespēja neformālā gaisotnē sadraudzēties ar citu klašu skolēniem, dzirdēt daudz latviešu valodas, iemācīties kādu vārdu latviski un gūt pirmos iespaidus par iegūto mītnes zemi Latviju.

Pateicību par mums labu darīto visu ekskursantu vārdā teic

Linda Šmite, 6. klases audzinātāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.