Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bebru bibliotēkai jauna vadītāja. Ar 2. janvāri amatā ir Silva Grunšteina

JAUNA VADĪTĀJA. No šī gada 2. janvāra Bebru pagasta bibliotēkai ir jauna vadītāja — Silva Grunšteina. Foto no personīgā albuma

Pērnā gada izskaņā pelnītā atpūtā devās ilggadējā Bebru pagasta bibliotēkas vadītāja Ausma Rode. Viņa šajā amatā bija aizvadījusi gandrīz 25 gadus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Silva Grunšteina ir bebrēniete un bibliotēku apmeklēja, jau mācoties skolā. No 2020. gada Silva sāka te strādāt par bibliotekāri. Lai arī slodze bija maza — tikai 0,2 slodzes —, šis darbs ar katru dienu iepatikās arvien vairāk, tādēļ, kad tika izsludināts konkurss uz vadītāja amatu, nolēma pieteikties.

Silva ir strādājusi arī par pārdevēju veikalā, kas deva pieredzi darbam ar cilvēkiem. “Sākumā man nebija ne jausmas, kāds ir bibliotekāra darbs,” stāsta Silva. Vēl viens iemesls, lai pieteiktos šim amatam, bija tas, ka darbavieta ir māju tuvumā. Silva bija arī vienīgā pretendente šim amatam.

Stāstot par pirmo darbdienu, jaunā vadītāja teic, ka izjutusi nelielu uztraukumu. Iepriekš bija līdzās Ausma Rode, kura vienmēr devusi padomu, nu ar visu jātiek galā pašai. Darba pienākumi jāsavieno ar mācībām Latvijas Nacionālās bibliotēkas kursos “Bibliotēku, informācijas un arhīvu zinības”, kas ilgs pusotru gadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Runājot par iecerēm, jaunā vadītāja teic, tā kā viņa pati ir māmiņa, patīk darboties ar bērniem. Bērni šobrīd aktīvi iesaistās dažādos pasākumos. Jaunajai vadītājai ir arī padomā sadarboties ar sociālās aprūpes centru “Vecbebri”. Iespējams, te varētu uzrunāt jauniešus, kuri vecajiem ļaudīm palasītu grāmatas.

Grāmatu krātuvē tiks rīkotas arī dažādas izstādes. Šobrīd apskatāma Maldas Rācenes pūcīšu kolekcija. Pūcītes Bebru pagasta bibliotēkā “uzturēsies” līdz 12. februārim. Visi bibliotēkas jaunumi tiks atspoguļoti “Facebook” lapā, tā ka interesentiem atliek sekot līdzi

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.