Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Avīžu un žurnālu piegādē nekas nemainās

Ar iedzīvotājiem tikās un uz jautājumiem atbildēja “Latvijas pasta” Zemgales reģiona vadītāja Zita Draveniece un uzņēmuma valdes loceklis Pēteris Lauriņš, kurš pastā atbildīgs par informācijas tehnoloģijām. “Jūs jau zināt, ka Latvijā bija plānots slēgt vairāk nekā simts pasta nodaļu, taču šis plāns šobrīd ir apturēts, lai vēlreiz vienotos par kritērijiem un iespējām, kā visus pasta pakalpojumus turpināt nodrošināt. Ir vairākas idejas, arī sadarbojoties ar pašvaldībām, kā nākotnē sniegt pasta pakalpojumus. Nevienu brīdi nav bijusi runa par to, ka varētu pārtraukt sniegt kādu no pasta pakalpojumiem, mainīties varētu tikai forma,” ievadā sacīja P. Lauriņš. Viņš skaidroja — ja pasta nodaļa neizpilda kritērijus par klientu skaitu, apgrozījuma apjomu, pakalpojumu grozu un neturpina darboties, tad sūtījumus varētu saņemt pakomātā, visus pakalpojumus, ko var saņemt pasta nodaļā, pastnieks pēc klienta pieprasījuma nodrošinās klientam dzīvesvietā. Taču precīzāk runāt par to, kā pasts organizēs pakalpojumu sniegšanu laukos, varēs runāt aprīlī, kad “Latvijas pasts” prezentēs attīstības stratēģiju, kas šobrīd tiek izstrādāta un kas arī ietvers pasta pakalpojumu sniegšanas vietu pārklājumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.