Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Auto īpašnieks Sērenē piedāvā 50 eiro lielu kukuli

Valsts policijas foto no notikuma vietas

16. septembra rītā ap pulksten 9 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus sabiedriskās kārtības nodrošināšanas un ceļu uzraudzības jomā, saņēma informāciju, ka Aizkraukles novada Sērenes pagastā no ceļa braucamās daļas ir nobraukusi automašīna un blakus negadījuma vietai esošajā autobusu pieturā atrodas vīrietis, kurš, iespējams, ir avarējušā transportlīdzekļa vadītājs — informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ierodoties norādītajā adresē un apskatot negadījuma vietu, inspektori konstatēja, ka, apdraudot ceļu satiksmes drošību, no brauktuves ir nobraukusi automašīna „Volkswagen Caddy” un ir sabojāta autobusu pieturas betona apmale. Pārbaudot transportlīdzekļa un autobusu pieturā esošā vīrieša datus, izrādījās, ka kungs ir „Volkswagen Caddy” īpašnieks.

Policisti pieņēma lēmumu par notikušo sākt administratīvā pārkāpuma procesu. Transportlīdzekļa īpašnieks tika uzaicināts uz Valsts policijas dienesta automašīnu procesuālo darbību veikšanai.

Lai netiktu noformēts ceļu satiksmes negadījuma materiāls un sākts administratīvā pārkāpuma process par ceļu satiksmes negadījumu, vīrietis četras reizes policijas darbiniekiem piedāvāja 50 eiro. Neskatoties uz to, ka vīrietim tika izskaidrots, ka par kukuļa piedāvājumu ir paredzēta kriminālatbildība, viņš uz brīdinājumiem nereaģēja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc ceļu satiksmes negadījuma materiāla noformēšanas 1968. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Aizkraukles policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai saistībā ar kukuļa piedāvājumu.

Policija atkārtoti vērš uzmanību uz to, ka Krimināllikumā par kukuļdošanu paredzētie sodi ir īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods vai brīvības atņemšana no 5 līdz 10 gadiem, kā arī krimināli sodītām personām vēlāk ir liegumi ieņemt noteiktus amatus vai ierobežotas ceļošanas iespējas.

Valsts policijas foto no notikuma vietas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.