Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Auto filtri

Runājot par auto filtriem, ir uzreiz jāprecizē, par kuriem tiek runāts. Pamatā filtri tiek iedalīti četrās kategorijās degvielas, eļļas, salona un gaisa filtri. Katrs no filtriem ir būtisks, lai auto darbotos labi, netiktu bojāts un tajā būtu patīkami braukt.

Degvielas filtri ir tā lieta, bez kuras neviens auto nespēj darboties, vai arī tas darbosies tikai īsu brīdi. Lai arī degvielas kvalitāte ir augsta un vairs nav jāsatraucas, ka tajā būs netīrumi vai piejaukumi, degvielas filtrs ir nepieciešams vienalga. Degvielas filtri ir nepieciešami kā benzīna, tā dīzeļdegvielas auto. Šī ir viena no detaļām, kurai nav obligāti vajadzīga oriģinālā ražotāja detaļa, ļoti labi noder labas kvalitātes detaļas ar kvalitātes sertifikātu. Tāpēc nav obligāti jāpārmaksā par brendu. Interneta veikalos var viegli atrast degvielas filtrus visa veida auto modeļiem, piemēram, signeda.lv, piedāvā vairākus desmitus dažādas kategorijas filtrus tikai vienam BMW modelim vien.

Eļļas nodrošina, ka kustīgo motora detaļu eļļošana notiek nepārtraukti un filtri ir būtiskais posms, kas rūpējas, lai no eļļas izfiltrētu metāla daļiņas, svešķermeņus un ķīmiskos elementus. Filtri ir būtisks auto motora elements. Labs eļļas filtrs aiztur piesārņojumu eļļā un paildzina dzinēja mūžu.

Salona gaisa filtri ir tie, kas attīra gaisu pirms tas nonāk auto iekšpusē caur apsildes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmām. Braucot pa pilsētām, salona filtri strādā vispamatīgāk un ir to efekts visnozīmīgākais. Tie palīdz elpot tīru gaisu, sēžot sastrēgumos, kad apkārt desmitiem auto izdala atgāzes. Šī ir detaļa, ko daudzi auto īpašnieki ignorē un maina tikai galējas nepieciešamības gadījumā, tādējādi upurējot komfortu un veselību. Signeda.lv piedāvā plašu klāstu ar salona filtriem, starp kuriem var atrast gan lētu neoriģinālo, gan dārgu filtru ar antibakteriālu pārklājumu.

Nolietots auto gaisa filtrs var radīt vairākas problēmas – samazināta dinamika, paaugstināts degvielas patēriņš un grūtības iedarbināt. Gaisa filtrs ir detaļa, kuras nozīmi nevar pārspīlēt un tā ir pietiekami vienkārša, lai droši iegādātos arī neoriģinālo detaļu. Interneta veikalos šī detaļa ir vienmēr pieejama un pasūtāma dienas laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.