Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Augļus, dārzeņus un piena produktus bez maksas no 1.oktobra trīs reizes mācību nedēļā varēs saņemt gan pirmsskolnieki, gan 1. līdz 9.klašu skolēni.

Lauku atbalsta dienests (LAD) aicina pieteikties dalībai programmā “Piens un augļi skolai”. Dalībai atbalsta programmā “Piens un augļi skolai” 2022./2023.mācību gadā var pieteikties no šā gada 15.augusta līdz 10.septembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gan augļus un dārzeņus, gan piena produktus bez maksas no 1.oktobra trīs reizes mācību nedēļā varēs saņemt gan pirmsskolnieki, gan 1. līdz 9.klašu skolēni.

Kopējais pieejamais finansējums augļu un dārzeņu piegādei un izdalei ir 1,385 miljoni eiro, savukārt piena piegādei un izdalei – 2,691 miljoni eiro.

Vienam izglītojamam paredzētais finansējums jaunajā mācību gadā ir piena produktiem 10,48 eiro, bet augļiem un dārzeņiem 5,4 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikuma veidlapas un sīkāka informācija pieejama mājaslapā “www.lad.gov.lv”, kā arī plašāku informāciju par atbalsta pasākumu var uzzināt, zvanot uz tālruni 6709500.

Atbalsta programmai ir izveidota sava tīmekļvietne “www.piensaugliskolai.lv“, kurā ir pieejama informācija par programmu, par iesaistītajām izglītības iestādēm, produktu ražotājiem, aktivitātēm bērniem un jauniešiem un citiem aktuāliem jautājumiem.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.