Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ātro braucēju galvenā atruna ir steiga

Jāprot saplānot laiku, un tad nekur nebūs jāskrien
Latvijā, tostarp Aizkraukles novadā, aizvadītajā nedēļā saistībā ar Eiropas ceļu policijas tīkla akciju “Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļa” notika 24 stundu ātruma kontroles maratons.
“Šīs nedēļas mērķis ir īstenot pastiprinātus preventīva rakstura pasākumus, lai atturētu transportlīdzekļu vadītājus no pārkāpumu izdarīšanas, kas saistīti ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Lai gan Valsts policija ikdienā aktīvi kontrolē ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, šīs nedēļas laikā policija visā Latvijas teritorijā pastiprināti rūpējās un uzraudzīja to, lai satiksmes dalībnieki ievērotu tieši atļauto braukšanas ātrumu,” informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Aptur pussimt skrējēju
Aizkraukles novadā ātruma kontroles maratonā uz novada ceļiem patrulēja trīs reizes vairāk policijas ekipāžu nekā ikdienā. “Strādājām visā Aizkraukles policijas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā, patrulējām gan uz šosejas Rīga—Daugavpils, gan autoceļa Bauska—Aizkraukle, kā arī Lietuvas pierobežā, uz ceļa Vecumnieki—Nereta—Subate.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.