Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atkārtots dalībnieku rekordskaits

ZOLMEISTARI TIEKAS AIZKRAUKLĒ. No kreisās: Ralfs Dūniņš, Edvīns Caune, Ivars Prēdājs, Raimonds Keišs, Guntis Kurnosenko, Imants Parādnieks un Ainārs Krastiņš.
Foto no personīgā albuma


Aizkraukles sporta centrā norisinājās šī gada otrais posms Aizkraukles novada zolītes turnīra sērijā. Atkārtots dalībnieku skaita rekords — prāta spēle pulcējusi gandrīz pussimt spēlētāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AINĀRS KRASTIŅŠ, SACENSĪBU GALVENAIS TIESNESIS

Pēc liela pārtraukuma turnīrs varēja notikt bez ierobežojumiem, kas atviegloja gan spēlētāju labsajūtu turnīra laikā, gan tiesneša darbu. Lai arī blakus novados cits pēc cita atkal tiek rīkoti dažādas raudzes turnīri, Aizkrauklē šogad otro reizi pēc kārtas ieradās tieši tikpat rekordliels dalībnieku skaits kā pirmajā posmā jeb 49 zolītes spēlētāji.

Arī šoreiz ieradās politiķis un kaislīgs šīs prāta spēles cienītājs Imants Parādnieks, kurš, par spīti iepriekšējā posmā iegūtam ne pārāk augstam rezultātam, šoreiz izcīnīja 5. vietu. No Aizkraukles novada šajā posmā augstākais rezultāts Ralfam Dūniņam no Kokneses, kurš izcīnīja 4. vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīrā uzvarēja Raimonds Keišs no Gulbenes, kurš tikai otro reizi spēlē zolīti Aizkrauklē. 2. vietu ieguva zoles lielmeistars un viens no šīs spēles pirmajiem čempioniem Latvijā — Ivars Prēdājs no Rīgas. Patīkami, ka atbrauc tādi meistari, no kuriem citi spēlētāji var iemācīties kādus knifus un paaugstināt savu spēlētprasmi. Tāpat uz šo turnīru bija ieradies arī Zolītes federācijas reitinga pirmais numurs Normunds Dāvidsons no Salaspils.

3. vietu izcīnīja turnīra biežs dalībnieks un meistarīgs spēlētājs Guntis Kurnosenko no Biržiem.

Šis gads Aizkraukles novada zolītes turnīra vēsturē iesācies vareni, jo ir aizvadītas tikai divas kārtas un abās tika sasniegts turnīra dalībnieku rekordskaits. Šis ir piektais gads, kad Aizkrauklē tiek aizvadīts oficiāls Latvijas Zolītes federācijas reitingos esošs turnīrs, un ir gandarījums, ka tas kļūst arvien populārāks.

Nākamais posms notiks 11. jūnijā pulksten 10 Aizkraukles sporta centra otrajā stāvā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.