Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atceroties Sibīriju un godinot Ukrainas mātes

Kokneses pusē, Likteņdārzā, nedēļas nogalē vairāki simti cilvēku pulcējās, lai Mātes dienai veltītā pasākumā atcerētos un katrs savā sirdī personīgi pateiktos savai mātei. “Mēs katrs sirdī nesam bezgalīgu pateicību par viņu pašaizliedzību un nepadošanos,” pasākuma atklāšanā teica Eiroparlamenta deputāte un Kokneses fonda padomes priekšsēdētāja Sandra Kalniete.

Sandra Kalniete dalījās atmiņās par savu bērnību, laiku Sibīrijā, kad viņas ģimenes sievietes spēja rast izeju šķietamā bezizejā, atdeva ne tikai spēku, bet arī dzīvību nākamo paaudžu vārdā. Līdzīgas šausmas šobrīd pieredz Ukrainas tauta, no kuras ap miljons cilvēku Krievija deportējusi no viņu valsts, tajā skaitā ap 200 tūkstošiem bērnu, kurus nodod piespiedu adopcijā. “Tie ir kara noziegumi. To rīkotāji, izpildītāji par pastrādāto atbildēs starptautiskajā krimināltiesā vai īpaši nodibinātā ANO tribunālā. Es cieši ticu, ka ļaundarus piemeklēs arī Dieva tiesa. Tās sods būs ļoti nežēlīgs. Cieši ticu, ka varonīgā ukraiņu tauta karā uzvarēs,” teica Eiroparlamenta deputāte.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.