Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Asfalts maksimāli nodilis. Skrīveros turpinās Jāņa Purapuķes ielas remontdarbi

Imanta Kaziļuna foto

Šajā nedēļā Skrīveros turpinās Jāņa Purapuķes ielas remontdarbi. Līdz šodienai, 9. jūnijam, būvnieki sola pabeigt vecā asfalta frēzēšanu un jaunā uzklāšanu. Līdz ar to satiksmi organizē pa vienu braukšanas joslu, transporta kustību vada luksofors.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš teic, ka dažādi saskaņošanas un projektēšanas darbi šīs ielas remontam aizsākās vēl pirms novadu reformas. Sākotnējais kopējais darbu budžets bija 324 tūkstoši eiro. Jau sākot strādāt objektā, konstatēts, ka vietām asfalts ir tik plāns, ka, to noņemot, atsedzās ielas pamatslānis. Pirms asfalta uz tā jāuzklāj izlīdzinoša kārta. Līdz ar to projektā veiktas korekcijas un darbi iekavējušies. Ielas remonta laikā labos caurtekas, kā arī novāks tās malā augošos krūmus, izraks vai padziļinās esošos grāvjus. Skrīveru pagasta pārvaldes vadītāja Santa Finstere saka, šī no visām pagasta ielām bija vissliktākajā stāvoklī.

Līgums starp AS “Latvijas Valsts ceļi”, kas ir darbu pasūtītāja, un izpildītāju — pilnsabiedrību “Valkas ceļi un pamatceļš” paredz, ka darbi jāpabeidz septembrī.

Prognozes rāda, ka tas notiks agrāk — jūlijā vai augustā. Pēc asfaltēšanas darbiem ielas braucamajai daļai jāveic uzmērījumi, jāuzklāj norobežojošās līnijas un sadalošā josla. Lai to veiktu, asfaltam jānostāvas, virsējai kārtai jānožūst.

Savukārt par ieilgušo remontu Aizkrauklē, Skolas ielā, Uldis Riekstiņš teic, ka pēc līguma ap šo laiku tai jau vajadzēja būt noasfaltētai. Atšķirībā no Skrīveru Purapuķes ielas Skolas ielas remonts izvērties daudz sarežģītāks. Darbu laikā pārrauts elektrības kabelis, veikta neprecīza uzmērīšana, nosakot ierokamo komunikāciju augstuma atzīmes. Pašvaldība ar būvniekiem meklē kompromisu, piemēro gan soda naudas, gan ir saprotoša attiecībā uz projekta sadārdzinājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.