Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Arnita Aizporiete: Ar kurzemnieces un Dvīņu raksturu

Aiviekstiete Arnita Aizporiete bieži par sevi dzirdējusi sakām — kārtīgs kurzemnieces raksturs. Tāda viņa ir — sirdī joprojām kurzemniece, ar savu pārliecību, tieša, prasīga pret sevi un citiem, bet atvērta, pozitīva, prot novērtēt visu labo un iespējas dzīvē.
Divi dažādi cilvēki
Bērnība un pamatskolas laiks Arnitai pagāja Talsos. Tad ģimenei bija piedāvājums pārcelties uz Kokneses pusi, un Arnita izvēlējās apgūt ēdināšanas servisa speciālista profesiju tehnikumā Vecbebros, kļūstot par pavāru un konditora palīgu. Viņa atzīst, ka vietas un vides maiņa nāca gan par labu, gan ne tik ļoti. Talsos viņa bija klusais bērns, bet Vecbebros vairāk izbaudīja brīvību. Arnita atzīst — ja pamatskolas skolotāji izlasītu viņas raksturojumu tehnikumā, noteikti neticētu, ka tā ir tā pati meitene. Tas bija kā divi dažādi cilvēki!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.