Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ar vecajām koalīcijas partijām nesadarbosies

14. Saeimas vēlēšanās ar 12. numuru startē partija “Latvija pirmajā vietā”. Zemgales vēlēšanu apgabala saraksta augšgalā ir bijušais Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš, kā arī 13. Saeimas deputāts un bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro. Vēlēšanu listē ir arī divi kandidāti no Aizkraukles novada.
Ar 6. numuru Zemgales vēlēšanu apgabalā no partijas “Latvija pirmajā vietā” 14. Saeimas vēlēšanās startē bebrēnietis AINĀRS VILMANIS.
Kā liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā, A. Vilmanis dzimis 1967. gadā. 1986. gadā beidzis 11. profesionāli tehnisko vidusskolu, kurā apguvis tvaika un dīzeļlokomotīves mašīnista palīga specialitāti. Strādā AS “Pasažieru vilciens” par vilciena vadītāju. Kan didējis arī 13. Saeimas vēlēšanās Rīgas vēlēšanu apgabalā no partijas “KPV LV” saraksta.
Ar kādu mērķi kandidējat vēlēšanās?
— Mērķis ir apturēt mūsu valsts izsaimniekošanu. Tā kā strādāju “Pasažieru vilcienā”, izjūtu to tieši: dzelzceļa līniju slēgšanā, naudas izsaimniekošanā jaunu vilcienu iegādei, elektrifikācijas uzstādīšanai. To pašu var teikt par ceļiem. Nevar likt lēto asfaltu tur, kur liela autotransporta kustība. Man pretīgi skatīties, kā Koknesē 1905. gada iela un stacijas laukums ir lēts darinājums. Un, protams, būšu kopā ar lauku ļaudīm, kuri nav pārvākušies uz pilsētu centriem. Koknesiešiem apsolu, ka Koknesē apstāsies visi Daugavpils reisa vilcieni.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.