Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ar krāšņu kalendāru vēlas atbalstīt sievietes cīņā ar krūts vēzi

Novembra sākumā dienas gaismu ieraudzīja krāšņs un iedvesmojošs kalendārs 2023. gadam, kuram dots nosaukums “Atpūta iedvesmai”. Tā idejas autore un veidotāja ir Aizkraukles pusē labi pazīstamā Sanita Lūse, kuru daudzi atceras kā šarmanto konkursa “Latvijas vecmāmiņa 2019” uzvarētāju un Pasaules vecmāmiņu konkursa 2020. gada titula “Grandma Universal” ieguvēju.
Kalendārs “Atpūta iedvesmai” ir Sanitas divu gadu garumā no idejas līdz pat taustāmam rezultātam izauklēts gara bērns, kurš radīts ar konkrētu mērķi — atbalstīt sievietes, kuras saskārušās ar smago diagnozi — krūts vēzis. Ar to viņa vēlas iedvesmot sievietes cīņā ar šo slimību, mudināt nezaudēt savu sievišķību jebkuros apstākļos, arī brīžos, kad ir ārkārtīgi grūti. “Saskaroties ar šo slimību, zaudējot krūti vai tās daļu, sievietēm liekas, ka viņas varbūt zaudē kaut ko no savas sievišķās daļas, taču savā būtībā sievietes ir stipras, un es gribu viņas atbalstīt un iedvesmot šajā ne vieglajā dzīves posmā. Būtībā jau sievietes var ļoti daudz — ir sasniegumi karjerā, iegūts noteikts statuss sabiedrībā, sasniegti augsti mērķi, bet kādā brīdī viņas nepamana, ka ir pazudusi sievietes galvenā būtība. Pati esmu strādājusi par izpilddirektori lielā kompānijā, taču šogad pieņēmu lēmumu, ka karjera nav tā vērta, lai zaudētu savu sievišķību, savu būtību. Jāiemācās saprast, ka reizēm tajā trakajā darba skrējienā vajag apstāties un sarīkot sev svētkus. Un, ja mēs pašas ar prātu to nesaprotam, tad noteikti būs situācija, kas noliks mūs pie vietas tā, kā mēs nemaz negribam, liks apstāties un padomāt par to, kas tad mums ir pats svarīgākais,” par kalendāra ideju stāsta Sanita.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.