Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ar īsto cilvēku mīlestības svētki katru dienu

Pirmdien daudzviet pasaulē tiks atzīmēta Visu mīlētāju diena. Svētki, kuri reizi gadā atgādina iepriecināt otro pusīti un atzīmēt kopābūšanu. Tā ir liela veiksme, ja izdodas atrast dzīvesbiedru, ar kuru gandrīz katra diena ir kā Valentīndiena. Viens no tādiem pāriem ir jaunjelgavieši Velga un Modris Lavrinoviči. Viņi ir kopā priekos un dzīves rūgtajos brīžos. Dzīves mestie izaicinājumi ir pārvarēti kopā, saglabājot mīlestību vienam pret otru.
Šī gada 1. maijā apritēs 35 gadi kopš dienas, kad liktenim labpatikās savest kopā 17 gadu veco meiteni Velgu un gadu vecāko Modri. Filmas cienīgs stāsts, kurš vainagojies ar laimes brīžiem pielietām dienām, neaprakstāmu mīlestību, kurā pasaulē nākuši trīs bērni. Vecākā meita Inga savā dzimšanas dienā vecākiem veltīja mīļus vārdus: “Es no sirds lepojos, ka esmu šī burvīgā pāra meita! Neesam izcili, bet burvīgi gan! Visu gribēt nevar, bet esošais ir vērtība. Tāpēc sveicu savus mīļos. Lai jūsu mīlestība nekad neizsīkst un arī jums šodien skaisti mani svētki un skaistas atmiņas par laiku, kad bijāt kopā pirms nu jau maniem 29 gadiem un krietni vēl pirms manis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.