Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apzinātības spēļu kartītes

INESE STRANTE.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

47 apzinātības vingrinājumi un lietošanas pamācība.

Piemērots bērniem no 4 līdz 10 gadu vecumam.

Vingrinājumu vada pieaugušais, kas strādā ar bērniem grupās vai individuāli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kartītēs aptvertas galvenās apzinātības tēmas — elpas, ķermeņa, skaņu, emociju, domu apzinātība, kā arī pateicība, dāsnums, laipnība un rūpes par sevi un citiem. To visu iespējams praktizēt caur spēli.

Mūsdienās par apzinātības meditāciju runā daudzi. Nereti bez jebkādas personiskās pieredzes, vienkārši atkārtojot grāmatās izlasīto.

Atsauksmes “Kontemplācijas skolotāja Inese Strante šeit izmantojusi ne tikai savu ilggadīgo pieredzi “Klusuma skolā”, bet ļāvusi iesaistīties un izpausties visām savām radošajām prasmēm. Tāpēc viņas darbs ir tik patiess, svaigs un uzrunājošs. Un ne tikai bērniem.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Juris Rubenis, Integrālās izglītības institūta direktors

Interesanti, daudzveidīgi, interaktīvi un tiešām brīnišķīgi apzinātības vingrinājumi dažādu vecumu bērniem apkopoti vienkopus — spēļu kartītēs, kas dod skaidras instrukcijas, kā un kas ir darāms. Te ir viss būtiskais, ko ietver apzinātības prakses treniņš. Aprakstītās spēles atspoguļo Ineses Strantes pieredzi, daudzus gadus strādājot ar apzinātības mācīšanu bērniem un pedagogiem. Tās būs saistošas bērnu auditorijai, jo ietver izpratni un pieredzi darbā ar bērniem, un tās ir metodoloģiski prasmīgi izveidotas, lai būtu labs palīgs gan vecākiem, gan pedagogiem un citiem profesionāļiem, kas strādā ar bērniem individuāli un grupās.”

Indra Majore-Dūšele, klīniskā psiholoģe, apzinātības pasniedzēja

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apzinātības prasmju un iemaņu attīstībai ir piemērots jebkurš vecums, bet, protams, jo agrāk to sākam, jo vieglāk tas padosies. Tāpēc ir patiess prieks, ka ir šādas spēļu kartītes, kas ar dažādu vingrinājumu palīdzību veicina apzinātības apgūšanu jau no mazām dienām.”

Ansis Jurģis Stabiņģis, psihoterapeits, apzinātības pasniedzējs Grāmata nopērkama apgāda “Zvaigzne ABC” grāmatnīcā Aizkrauklē, Spīdolas ielā 11.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.