Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apstiprināti Sērenes un Bebru pakalpojumu centru vadītāji

Jolanta Mašinska.
Foto: Vitālijs Prutskis

Sērenes un Bebru pagasta pakalpojumu centriem apstiprināti jauni vadītāji. Bebros vadītāja pienākumus veic Jolanta Mašinska, kurai jau ir pieredze pašvaldības darbā. Sērenē ar jūniju darbu sāks Juris Zirnis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kokneses apvienības pārvalde atkārtoti izsludināja pieteikšanos uz Bebru pagasta pakalpojumu centra vadītāja vakanci. Tai pieteicās trīs pretendenti, pēc iesniegto dokumentāciju izvērtēšanas uz pārrunām aicināja divus.

Jolanta Mašinska Bebru pagasta pārvaldē strādāja divus gadus, veica kultūras darba organizatores un tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas-muzeja vadītājas pienākumus. Viņa Latvijas Kultūras koledžā apguvusi kultūras darba organizatora — svētku režisora specialitāti, bet pašreiz gatavojas absolvēt Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu, lai iegūtu sociālā darba speciālista kvalifikāciju. Jolantas darba gadi visvairāk saistīti ar līdzšinējo Pļaviņu novadu — no 1994. līdz 1998. gadam viņa ir strādājusi Pļaviņu kultūras namā, ilgstoši veikusi arī citus darba pienākumus pašvaldībā.

Sērenes pagasta pakalpojumu centra vadītāja vietai pieteicās divi pretendenti, par piemērotāko atzina un amatā apstiprināja Juri Zirni. Viņš Sērenes pagasta pakalpojuma centra vadītāja pienākumus sāks pildīt no 1. jūnija. Uldis Albiņš, Jaunjelgavas apvienības vadītājs, stāsta, ka arī otrs pretendents bija piemērots, taču Jurim Zirnim ir atbilstoša kvalifikācija un pieredze pagastam svarīgu jautājumu risināšanā, kas skar attīrīšanas iekārtas, ūdenssistēmas un ceļu uzturēšanu. Iepriekš Juris Zirnis bija Jaunjelgavas novada pašvaldības komunālās nodaļas vadītājs. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.