Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apsolītā zeme

BARAKS OBAMA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš iedvesmoja noticēt demokrātijas spēkam — bijušā ASV prezidenta saistošs un dziļi personisks stāstījums par to, kā top vēsture.

Savas prezidentūras memuāru pirmajā grāmatā Baraks Obama iezīmē ceļu, kas aizrautīgam, ideālu pārņemtam melnādainajam jauneklim ļāva kļūt par Amerikas Savienoto Valstu 44. prezidentu. Pārsteidzoši personiski viņš apraksta savu politisko gājumu un vēsturiskās prezidentūras pirmo termiņu.

Obamas stāstījums par amatā pavadīto laiku ne vien unikālā veidā parāda ASV prezidenta varas plašumu un ierobežotību, bet arī sniedz ieskatu amerikāņu politikā un starptautiskajā diplomātijā. Lasītājs ir viņam līdzās Ovālajā kabinetā, Baltā nama Situāciju telpā, Maskavā, Kairā, Pekinā un citur. Neslēpjot savas pārdomas un apsvērumus, Obama stāsta par savas administrācijas veidošanu, cīņu ar globālo finanšu krīzi, centieniem izprast Vladimiru Putinu, mokošu šķēršļu pārvarēšanu ceļā uz veselības aprūpes reformu, viedokļu atšķirībām ar ģenerāļiem par ASV stratēģiju Afganistānā, Volstrītas reformu, “Deepwater Horizon” naftas noplūdes katastrofu un operāciju “Neptūna trejžuburis”, kurā tika nogalināts Osama bin Ladens.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Apsolītā zeme” ir introspektīva grāmata par cilvēku, kura ticība un ideāli tikuši pārbaudīti uz pasaules skatuves. Obama atklāti stāsta par grūtībām, ar kurām saskāries, kā melnādains amerikānis kandidējot prezidenta amatam.

No angļu valodas tulkojusi Kārina Pētersone.

Grāmata nopērkama apgāda “Zvaigzne ABC” grāmatnīcā Aizkrauklē, Spīdolas ielā 11

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.