Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apciemo mini zoo Zemgalē! Vairāk nekā 20 apskates un aktīvās atpūtas vietas.

Lai iepazītos ar lamām, strausu vai kamieli, nav jābrauc uz eksotiskām valstīm — to var izdarīt tepat, Zemgalē! Akcijā “Zemgale aicina!” lieliem un maziem piedāvā apmeklēt mini zoo, kur varēs ne tikai sastapt un ieraudzīt klātienē, bet arī pabarot un apmīļot visdažādākos dzīvniekus. Pūkainas, ragainas, jau pierastas un vēl neredzētas radības gaida jūs ciemos!

Mini zoo “Dobuļi” Bauskas novadā

Mini zoo “Dobuļi” Bauskas novadā.

MINI ZOO “DOBUĻI” BAUSKAS NOVADĀ, IECAVAS APKĀRTNĒ, piedāvā aplūkot ap 200 eksotisko dzīvnieku un daudzveidīgu putnu kolekciju. Starp tiem ir savvaļas dzīvnieki — degunlāči, pērtiķi, jenoti, ķenguri, skunksi u. c. dažādi mājdzīvnieki un putni. Te būs iespēja baudīt lauku klusumu, atpūsties un rīkot piknikus ar galdiem un nojumēm labiekārtotā pļavā, kā arī pabarot mājdzīvniekus ar šim nolūkam īpaši sagatavotu barību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Truši Lielaucē Dobeles novads

“TRUŠI LIELAUCĒ” DOBELES NOVADĀ ir trušu miestiņš Auces novada miniatūrā. Mini ciematiņu ar Auces nozīmīgākajiem un atpazīstamākajiem apskates objektiem apdzīvo truši. 40 šķirnes garaušiem par mājvietu kļuvusi Lielauces pils, Bēnes muiža, Vecauces pils un citas ēkas miniatūrā. Saimniecībā mitinās arī citi dzīvnieki, un apmeklētājiem ir iespēja baudīt latviešu tradicionālās virtuves vērtības.

Mini zoo “Zaļumnieku sēta” Jēkabpils novadā

MINI ZOODĀRZĀ “ZAĻUMNIEKU SĒTA”, JĒKABPILS NOVADA RITES PAGASTĀ, apmeklētājus mīļi sagaidīs pundurkaziņas. Ar savu iespaidīgumu visus pārsteigs pasaulē lielākie un smagākie putni — strausu ģimene.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērniem īpaši patiks jūrascūciņas, trusis un citi dzīvnieki. Saimniecībā iespējams iegādāties arī dažādus stādus.

Apskates saimniecība “Karlīnas” Aizkraukles novadā

APSKATES SAIMNIECĪBĀ “KARLĪNAS”, AIZKRAUKLES NOVADA VIETALVAS PAGASTĀ, apskatāmi tīršķirnes truši un dažādi eksotiskie putni — lavandas tītari, zelta kohini, sudraba viandotes, zīda vistas, Āfrikas zosis, pudeļpīles. Starp viņiem labi jūtas arī murkšķi, aitas, kazas, pundurkazas, punduraitas un milzu gliemeži. Šī ir vieta, kur nesteidzīgi atpūsties un iedvesmoties lauku vidē. Ir arī iespēja izjāt ar poniju un ieturēt gardu maltīti kafejnīcā.

Mini zoo “Lauku sēta” Jelgavas novadā

MINI ZOO “LAUKU SĒTA” JELGAVAS NOVADA OZOLNIEKOS ir vieta klusām un mierīgām pastaigām pa lauku sētas teritoriju, apskatot aplokos dzīvojošos lauku dzīvniekus — ēzeļus, ponijus, miniatūros zirgus, lamas, alpakas, aitas, pundurkazas, putnus, kaķus meinkūnus, ganu suņus — borderkollijus un šeltijus, kā arī zivis dīķī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.