Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apbalvoti Latvijas labākie tirgotāji, to vidū arī kafejnīca “Panna” Koknesē

Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas pašvaldību savienības tradicionālajā konkursā
“Latvijas Labākais tirgotājs” SIA “Imiga” kafejnīca “Panna” Koknesē ieguvusi
balvu kategorijā Ceļmalas krogs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienība (LPS) tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumos. Konkurss “Latvijas Labākais tirgotājs” aizsākās 1995.gadā un nu tas kļuvis par stabilu tradīciju Latvijas tirdzniecības nozares objektu izvērtējumā. Šo gadu laikā konkursa finālā atzinību izpelnījušies 1468 dažādi tirdzniecības nozares objekti un 150 vietas var lepoties kā “Latvijas Labākais tirgotājs” galvenās balvas saņēmēji, tā pierādot konkursa nozīmīgumu nozarē. Objektus vērtē pēc anonīmā klienta principa ekspertu komisija un tiem, atbilstoši ekspertu vērtējumam tiek piešķirti uzvarētāja, laureāta vai dalībnieka goda nosaukumi, attiecīgi diplomi un tiesības izmantot “Latvijas Labākā tirgotāja” logo.

Kafejnīcas “Panna” Koknesē atklāšanā.
Foto no “Staburaga” arhīva
Kafejnīcas “Panna” Koknesē atklāšanā. No kreisās — uzņēmuma vadītāja Ingūna Grandāne.
Foto no “Staburaga” arhīva.

Vārdu “tirgotājs” parasti uztver tā šaurākajā izpratnē, attiecinot to tikai uz veikalnieku, bet tirdzniecība nav vienīgi pārdevēja darbs pie kases veikalā. Mūsdienās bez labām pārdošanas prasmēm nav iedomājams neviens veiksmīgi noritošs process. Tirdzniecība ietver visu, kas attiecas uz pārdošanu gala patērētājam, ieskaitot degvielas uzpildes stacijas, tirdzniecības centrus, ēdināšanas uzņēmumus – bistro, kafejnīcas, krogus, restorānus, viesnīcas, frizētavas u.c. objektus.

Kafejnīcas “Panna” Koknesē atklāšanā.
Foto no “Staburaga” arhīva

Šajā sezonā LTA eksperti novērtēja vairākus simtus objektu, no kuriem uzvarētāju līmenī klasificējās 11 objekti. LTA prezidents Henriks Danusēvičs norāda, ka arī šogad Latvijas pilsētu un novadu pašvaldības, neskatoties uz teritoriālās reformas līkločiem, ir aktīvi iesaistījušās konkursa pirmās kārtas īstenošanā, izvirzot dalībai konkursa otrajā – valsts līmeņa – kārtā sava novada vai pilsētas uzņēmējus. Labāko noteikšanai veic gan iedzīvotāju aptaujas, gan apkopo ekspertu viedokli. “Esam gandarīti, ka esam nonākuši līdz rezultātam un varējām 26. reizi godināt Latvijas labākos tirgotājus. Īpašu paldies sakām Bauskas, Jēkabpils, Krāslavas, Līvānu un Madonas pilsētas pašvaldībām,” bilst Dainis Domiņš, LTA līdzpriekšsēdētājs.

Konkursa “Latvijas Labākais Tirgotājs” mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu. Tas ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. Konkursu rīko Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.