Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apbalvo Pļaviņu ugunsdzēsējus glābējus

VUGD Zemgales reģiona brigādes “Pateicība” izteikta Viktoram Isakam (no labās), Aizkraukles daļas Pļaviņu posteņa vada komandiera vietniekam, Agrim Jēkabsonam un Denisam Škuļteckim, Pļaviņu posteņa ugunsdzēsējiem glābējiem (autovadītājiem).
VUGD foto

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes “Pateicība” izteikta sešiem Aizkraukles daļas Pļaviņu posteņa ugunsdzēsējiem glābējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pateicība” izteikta Aizkraukles daļas Pļaviņu posteņa vada komandiera vietniekiem Edgaram Bušam un Viktoram Isakam, Aizkraukles daļas Pļaviņu posteņa ugunsdzēsējiem glābējiem (autovadītājiem) Agrim Jēkabsonam, Denisam Škuļteckim, Jurijam Karpovam un Jurim Plociņam.

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju un valstī noteiktos ierobežojumus, jau otro gadu apbalvojumu pasniegšana notiek daļās un posteņos dežūrmaiņas laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos, kuri snieguši ieguldījumu VUGD un Latvijas attīstībā, izrādījuši drosmi un priekšzīmīgi pildījuši dienesta un darba pienākumus. 

Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.