Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apaļo jubileju svin kopā ar dziesmu draugiem

Desmit gadi varbūt nav daudz vai maz, bet paskrējuši gan ātri — tā par kolektīva pirmo desmitgadi teic Aiviekstes pagasta senioru ansambļa “Ābeļziedi” dziedātājas. Apaļo jubileju dziedātājas svinēja kopā ar saviem dziesmu draugiem.
Par to, ka Aiviekstes pagastā vajag atjaunot dziedāšanas tradīcijas, doma radās 2012. gada augustā. Tolaik jau bija sākusi darboties pagasta senioru biedrība “Ābeļziedi”, un aktīvās aiviekstietes nosprieda, ka vajag arī savu vokālo ansambli. Lai arī iecere vainagojās panākumiem, kā, sveicot jubilāres, atzina biedrības pārstāvis Leons Laizāns, sākums tik vienkāršs nebija — aiviekstiete Vija Bērziņa apstaigāja māju pēc mājas, aicinot dziedātājas uz jauno ansambli, saņemot arī atteikumus. Par neatlaidību un uzņēmību viņai milzīgs paldies, jo pirmais kolektīva mēģinājums notika jau tā paša gada 12. septembrī.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.