Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ansamblis “Es atnākšu” saņem priecīgu ziņu. Svētkos pārstāvēs Aizkraukli.

VĪRU VOKĀLAIS ANSAMBLIS “ES ATNĀKŠU” AR VADĪTĀJU Janīnu Zolotorenko. Foto no ansambļa arhīva

Aizkraukles kultūras centra vīru vokālais ansamblis “Es atnākšu” uzaicināts uzstāties koncertos XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku Latvijas vokālo ansambļu ielu muzicēšanas pasākumā 9. jūlijā — ar šādu priecīgu ziņu dalās kolektīva vadītāja Janīna Zolotorenko.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kolektīvam šie būs trešie Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki, kuros ir liels gods un atbildība pārstāvēt Aizkraukli. “Dalībnieku atlase šim vokālo ansambļu nozares Dziesmu svētku pasākumam tika veikta šī gada vokālo ansambļu konkursa 1. kārtas skatēs Latvijas vēsturiskajos novados. Tika izvēlēti spilgti, atraktīvi un skanīgi vokālie ansambļi,” ziņo pasākuma mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne.

Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi un dalībnieku pozitīvās atsauksmes, vokālo ansambļu ielu muzicēšanas svētki tiek organizēti jau trešo reizi. Šoreiz tas plānots kā sava veida Latvijas vokālo ansambļu dziedāšanas maratons, kurā aicināti iesaistīties 35 ansambļi. Tie grupā pa pieci kursēs no vienas uzstāšanās vietas uz nākamo, sniedzot 50 minūšu koncertus. Katram ansamblim šādas uzstāšanās būs piecos Vecrīgas punktos un uz divām Esplanādes skatuvēm. Tas nozīmē, ka septiņās stundās Vecrīgas ielās un Esplanādē vokālie ansambļi sniegs 49 paralēlus koncertus, kuru repertuārā būs apmēram 735 dažādas dziesmas. Skan ļoti iespaidīgi un vareni — vērtē Sanita Sējāne. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.