Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aknīstē atklāts daudzfunkcionāls laukums

foto no jekabpils.lv

5. aprīlī Aknīstes centrā, Skolās ielā 2A, svinīgi tika atklāts jaunais daudzfunkcionālais laukums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Agrāk novārtā atstātā teritorijā tagad ierīkots plašs pilsētas centrālais skvērs, kurā atradīsies gan bruģēts tirgus laukums, gan uzstādīti rotaļu elementi dažāda vecuma bērniem. Teritorija apzaļumota, iestādot arī vairākus kociņus un saglabājot ainaviski vērtīgos vecos kokus. Ierīkotas pastaigu taciņas, soliņi, atkritumu urnas, apgaismojums, karogu masti un afišu stabs. Pieejama publiskā tualete. Darbs pie laukuma radīšanas tika uzsākts 2021. gadā, kopējās izmaksas – 499 290,10 eiro ar PVN. Ir arī noslēgts līgums par papildus elementu uzstādīšanu bērnu laukumā. Ar laiku laukuma teritorijā plānots uzstādīt arī citus objektus.

Laukumu, griežot svinīgo lentu, atklāja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis ar vietnieku izglītības un kultūras jautājumos Alfonu Žuku, kā arī bijušā Aknīstes novada domes priekšsēdētāja Vija Dzene.

Atklāšanas pasākumā Aknīstes pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Striks pateicās visiem laukuma tapšanā iesaistītajiem uzņēmumiem: būvdarbu veicējiem – SIA “Titāns”, apakšuzņēmējiem – SIA “Kalniņā”,  SIA “TJ Technology” un SIA “Meža Rasas”; būvuzraugiem – SIA “Agados exertus” un projektētājiem – SIA “Birojs T22”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Aknīstes pārvaldei laba vēlējumus sūtīja Aknīstes vidusskola un Viesītes pilsētas pārvalde.

Tirgus apmeklētājiem patīkamu noskaņu radīja dziedātāja, ielu muzikante Evelīna Krama un jautrās rotaļās aicināja multfilmu tēli Toms un Džerijs.

Laukums būs lieliska vieta Aknīstē, kur notikt tradicionālajam tirgum un centrālajiem svētku sarīkojumiem, kā arī vieta kur satikties un pavadīt laiku ikvienam iedzīvotājam.

Autors: Jēkabpils novada sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.