Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Āķis lūpā” Neretas Sudmalu saliņā

UZVARĒTĀJI MAKŠĶERĒŠANĀ saņēma kausus un diplomus.

Neretas Sudmalu saliņas estrādē norisinājās saulains, jautrs un ar sacensības garšu piesātināts pasākums “Āķis lūpā”. Izvēlētā tēma bija ar un par ūdeņiem — varēja ne tikai piedalīties makšķerēšanas sacensībās, bet no māla darināt zivs formas trauciņus, gleznot uz koka, noskatīties izrādi, apskatīt daivinga, zemūdens medību un fīdermakšķerēšanas sporta aprīkojumus, kā arī nobaudīt gardo zivju zupu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
SACENSĪBAS SĀKUŠĀS. Makšķerniekiem stundas laikā vajadzēja noķert pēc iespējas vairāk zivju.
Gunitas Leites un Initas Kalniņas foto

INITA KALNIŅA,

NERETAS KULTŪRAS CENTRA DIREKTORE

Tā kā Neretas apvienības svētkos bija liela atsaucība makšķerēšanas sacensībām, sarīkojām atkārtotu pasākumu. Sacensībām varēja pieteikties trīs dažādu vecumu grupās. Noteikumi vienkārši: stundas laikā nozvejot lielāko zivju skaitu. Piedalījās 30 makšķernieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grupā līdz 7 gadiem 1. vieta Grietai Leitei, 2. — Dārtai Leitei, 3. — Martai Apeinānei. Grupā līdz 16 gadiem 1. vieta Matīsam Davidānam, 2. — Justam Davidānam, 3. — Aimenam Vēverim. Pieaugušo grupā 1. vieta Nikam Bražūnam. Viņam arī specbalva par lielāko noķerto zivi! 2. vietu ieguva Jānis Vilciņš, 3. — Vita Apeināne. Paldies mūsu dāsnajiem sponsoriem, kuri parūpējās, lai katrs tiktu pie dāvaniņām! Paldies “Salmo Fishing Latvija”, Baro.lv makšķerēšanas un aktīvas atpūtas preču veikalam, “Cēsu alum” un individuālajiem atbalstītājiem!

Šogad Sudmalu saliņai apritēja 99 gadi! Kāda estrāde bijusi kādreiz, varēja apskatīt fotoizstādē pasākuma dienā. Sudmalu saliņa jau Latvijas pirmās neatkarības laikos ir bijusi neretiešu iecienīta atpūtas vieta, kur tika dejots, dziedāts, spēlēts teātris, makšķerētas zivis vai vienkārši labi pavadīts laiks.

Nākamajā vasarā svinēsim simtgadi!

JAUNIE MĀKSLINIEKI roku iemēģināja gleznošanā.
MĀLA VEIDOŠANAS NODARBĪBĀ varēja izgatavot zivs formas trauciņus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.