Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizvadītajā diennaktī dega zāle Aizkraukles pagastā. Jaunjelgavas pagastā uz ceļa nokrita koks

Ilustratīvs attēls no canva.com

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 12. jūnija plkst. 6.30 līdz 13. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un sešus uz glābšanas darbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakar no rīta Eksporta ielā Tukumā angāra tipa ēkā dega skaidas 4 m2 platībā.

Pusvienos dienā Kurzemes ielā Tukumā pēc motocikla un vieglās automašīnas sadursmes ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz ceļa braucamās daļas no motocikla noplūdušo degvielu. Pēc tam sakārtota brauktuve. Savukārt, desmitos vakarā Vienības ielā Jēkabpilī ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz ceļa braucamās daļas 5 m2 platībā izlijušu eļļu.

Ugunsdzēsēji glābēji arī devās uz izsaukumiem, kuros Dobeles novada Krimūnu pagastā dega sausā zāle 100 m2 platībā, Aizkraukles novada Aizkraukles pagastā dega sausā zāle 500 m2 platībā, Jēkabpils novada Ābeļu pagastā atklātā teritorijā dega atkritumi 5 m2 platībā, Palīdzības ielā Jelgavā dega sausā zāle 66 m2 platībā, Dobeles novada Bērzes pagastā dega sausā zāle 50 m2 platībā, Kļavu ielā Jēkabpilī dega sausā zāle 200 m2 platībā, Dobeles novada Tērvetes pagastā dega salmu un kūtsmēslu kaudze 40 m2 platībā. Vakarā Vecajā ceļā Jelgavā dega meža zemsedze 100 m2 platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada Jaunjelgavas pagastā uz ceļa braucamās daļas bija nolūzis koks. Ugunsdzēsēji glābēji to sazāģēja un brauktuvi atbrīvoja.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 89 izsaukumus – 54 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā trīs uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.