Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklietes Annas Astratovas darinātās sveces — veltījums savai pilsētai

Ir cilvēki, kuri atstāj iespaidu, ka pārtiek no saules baterijām. Aizkraukliete Anna Astratova ir viena no tiem. Enerģiskums jūtams komunikācijā ar viņu, kā arī to raksturo viņas paveiktais. Pāris mēnešu laikā no idejas radīts produkts un izstrādāts zīmols — Annas sirdslieta ir sveču liešana.
Annu Astratovu zina daudzi. Viņa ir enerģiska un daudzpusīga sieviete. Ļoti iespējams, ka Annai “apgriezieni” ir asinīs — tajās ir piecu dažādu tautību sajaukums. Tēvs bija korejietis, tāpat viņā ir baltkrievu, krievu, kazahu un lietuviešu saknes. Aizkraukliete jūt daudzpusīgumu sevī, kas izpaužas dažādās interesēs. Anna ir dzimusi Lietuvā, drīz vien ģimene pārcēlās uz dzīvi Latvijā, Rīgā. Vecmamma pirmā pārdeva dzīvokli Bolderājā un pārcēlās uz Aizkraukli. Arī pārējā ģimene sekoja viņas piemēram, un mācības 2. klasē Anna sāka Aizkraukles 1. vidusskolā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.