Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukliete Sanita Skrimble izpilda meistarkandidātes sporta klasi

IZCILS PANĀKUMS. Kārtslēcēja Sanita Skrimble pie sava jaunā personīgā rekorda — 3,40 metri. Foto no personīgā albuma

Valmierā, Jāņa Daliņa manēžā, aizvadītas vieglatlētikas sacensības “Ziemassvētku kauss” U16 un U18 grupas sportistiem. Sacensībās piedalījās vairāki Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi. Īpaši veiksmīga diena bija vieglatlētei Sanitai Skrimblei (treneris V. Veļčinskis).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā sportiste kārtslēkšanā pārvarēja 3,40 metru augstumu. Ar jaunu personīgo rekordu izcīnīta 1. vieta un izpildīta meistarkandidāta sporta klase.

U16 jauniešu kārtslēkšanā sacentās piecas sportistes. Sudraba godalgas ieguvēju no aizkrauklietes šķīra gandrīz metrs — sportiste pārvarēja 2,50 metru augstumu.

Līdz šim Sanitas personīgais rekords kārtslēkšanā bija 3,10 metri, ko šīs sezonas pirmajās iekštelpu sacensībās izdevies krietni uzlabot. Tas ir ievērojams sasniegums, ņemot vērā, ka uz vietas Aizkrauklē nav piemērotas infrastruktūras, lai trenētos kārtslēkšanā.

“Jūtos lieliski, fantastiski! Esmu pārsteigta pati par sevi, tik labu rezultātu negaidīju. Pirmdienās uz vietas Aizkrauklē veicu dažādus vingrinājumus, savukārt trešdienās pēc pieciem pēcpusdienā ar treneri braucam trenēties uz Ogri. Atgriežamies vēlu, ap vienpadsmitiem vakarā. Šo dienu veltu kārtslēkšanas iemaņu pilnveidošanai. Šobrīd ir svarīgi nezaudēt iegūto pozīciju, kā arī strādāt pie lielākiem sasniegumiem. Treneris paskaidroja, ka tagad būs grūtāk celt sasniegto latiņu, bet jāstrādā cītīgi un viss notiks. Kārtslēkšana ir mana pamatdisciplīna. Daudzveidībai nodarbojos arī ar citām vieglatlētikas disciplīnām, tas palīdz fiziskajai sagatavotībai un saudzē muguru,” pēc sacensībām stāsta Sanita. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.