Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukliete Laura Lukēviča: bērnībā man neviens nejautāja, kāpēc mans skapis pēkšņi ir četrās dažādās krāsās

Nesen 24. dzimšanas dienu atzīmēja aizkraukliete Laura Lukēviča. Jau no bērnības pa visām vīlēm ārā lauzies mākslinieciskais gars, kas, gadiem ritot, ieguvis konkrētāku veidolu. Jauniete pati ir kā mākslas darbs, ko nevar ielikt nevienā rāmītī. Agrāk Laura ļoti bēdājās, ka dzimšanas diena ir novembrī, nevis kādā saulainā vasaras mēnesī, bet nu viņa atzīst, ka arī šim laikam ir sava burvība. “Ģimenē esam astoņi “skorpioni” — kārtīgs midzenis! Bet kaut kā savstarpēji dzīvojam visai draudzīgi, jo radiniekus neizvēlas. Reizēm jubilejas svinam visi kopā. Citiem ir ģimenes saieti vasarās, mums ir “skorpionu” saieti novembrī,” iesmej jubilāre. Šogad aizkraukliete dzimšanas dienu nosvinēja savās lauku mājās kopā ar ģimeni.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.