Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukliete Aiva Kleikalīde tamborē košas mīļmantiņas

Aizkraukliete Aiva Kleikalīde tamborē košas mīļmantiņas. Mīkstā labākā drauga nonāk­šana pie bērniem, kad viņu acīs iemirdzas prieks, ir darināšanas skaistākais brīdis. Tamboradata Aivas rokās nonāca salīdzinoši nesen. No relaksējošas nodarbes vaļasprieks kļuvis par sirdi sildošu piepildījumu. Tamborēt Aiva sāka vien pirms gada, līdz tam pat prātā nebija nācis ko tādu mēģināt. Rokdarbu radīšanas talants ģimenē gan tiek nodots no paaudzes paaudzē. Aivas mamma ir liela cimdu un zeķu adītāja, savukārt vecmamma “uz tu” bija ar tamboradatu. Vecmāmuļa darināja galdautus, aizkarus un daudz ko citu. Arī Aivas vecākā meita turpina ģimenes tradīciju un nu lepojas ar pašadītu šalli. Kamēr Aiva tamborē, viņas pirkstus ar acu skatu vērīgi pavada piecgadīgā Nellija. Meiteni process ir ieinteresējis, jau izskanējis lūgums: “Mammu, lūdzu, iemāci man arī!”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.