Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles sporta skolas direktore Brigita Krauze dosies pelnītā atpūtā

BRIGITA KRAUZE, Aizkraukles novada sporta skolas direktore. Foto no laikraksta arhīva

Pēc vairāk nekā 20 sporta skolai veltītiem gadiem pelnītā atpūtā dosies Aizkraukles novada sporta skolas direktore Brigita Krauze. Viņas pēdējā darba diena būs 31. oktobrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada sporta skolā Brigita Krauze strādā kopš 2000. gada. 10 gadus viņa bija mācību daļas vadītāja, kopš 2010. gada — direktore. Atskatoties uz aizvadītajiem diviem gadu desmitiem, Brigita Krauze stāsta, ka sporta skola piedzīvojusi dažādus pārmaiņu laikus, pat visizaicinošākajos brīžos saglabājot savas vērtības un stabilitāti: “Pārmaiņas bijušas daudz un dažādas, kur tik mēs neesam likti — interešu izglītībā, profesionālajā ievirzē. Vienubrīd trenerus pielīdzināja pedagogiem, citā — atšķīra. Esam raustīti uz visām pusēm. Liela krīze bija 2008./2009. gadā, kad aizgāja daudzi treneri. Tas bija sporta skolas grūtākais laiks, kas skāra vissmagāk. Sekoja teritoriālā reforma, kad visus gribēja sadalīt pa novadiem, bet mēs vienīgie noturējāmies kopā un “nesadalījāmies”.”

Paralēli direktores pienākumiem Brigita bija līdzās audzēkņu panākumu brīžos. Sporta skola palīdzējusi pilnveidot daudzu jauno sportistu prasmes un novadam dāvājusi vairākus izcilus talantus. “Mums ir daudz izcilu sportistu, no pēdējiem var nosaukt distanču slēpotāju Patrīciju Eiduku, vieglatlētu daudzcīņnieku Oļegu Kozjakovu un citus individuālos sportistus. Veiksmīgi Latvijas čempionātā sevi pierādījuši volejbolisti, varam lepoties ar mūsu handbolistu un florbolistu panākumiem. Katrā sporta veidā mums ir izcilnieki,” stāsta Brigita Krauze.

Aizkraukles novada sporta skola piedāvā treniņus deviņos sporta veidos. Pēdējo gadu laikā, atsaucoties iedzīvotāju interesei, izveidota orientēšanās sporta un florbola treniņgrupa. Brigita Krauze stāsta, ka sporta skola labprāt piedāvātu vēl plašāku sporta veidu loku, taču trūkst treneru.

Lēmums doties pelnītā atpūtā ir pārdomāts. Brigita Krauze cer, ka jaunais sporta skolas direktors nāks ar savu pievienoto vērtību un līdztekus tiešajiem darba pienākumiem spēs realizēt jaunas idejas: “Direktora amatā esmu pavadījusi pietiekamu ilgu laiku, ir vajadzīgas “svaigas asinis”. Vēlētos, lai jaunais direktors iesaistītos dažādos projektos, kas šobrīd ir mūsu vājā vieta. Erasmus+ apmaiņas programmas un citi līdzīgi projekti paver plašākas iespējas kā audzēkņiem, tā treneriem. Šī ir joma, kurā var un vajadzētu izvērsties nākotnē. Tajā pašā laikā sporta skolas direktoram laiku prasa ikdienas pienākumu veikšana, birokrātisko prasību izpilde.” 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.