Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles slimnīca pārtrauc Covid-19 slimnieku ārstēšanu

Aizkraukles slimnīca no 6. decembra atsākusi plānveida pacientu uzņemšanu terapijas un bērnu dienas stacionārā, jo Covid-19 slimnieku ārstēšanu vairs neturpinās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne informē, ka 3. decembrī slimnīcā  pārtraukta Covid-19 pacientu uzņemšana, veikta dezinfekcija, un no 6. decembra stacionārs atkal darbu turpina kā agrāk. Slimnīcā atkal ārstē hronisko slimību un terapijas profila pacientus, atjauno neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšanu dienas stacionārā, kā arī uzņem bērnus dienas stacionārā. Pirms plānveida stacionēšanas visiem pacientiem (tajā skaitā arī vakcinētajiem) jāveic SARS CoV-2 vīrusa RNS tests (nazofaringeālās uztriepes tests) ne vēlāk kā 48 stundu laikā pirms stacionēšanas norādītajos Slimību profilakses un kontroles centra testēšanas centros. Akūtos gadījumos uzņemšanas nodaļā pacientu testēšana tiks veikta uz vietas.

Arī iepriekš Covid-19 testi, lai uzņemtu slimnīcā plānveida pacientus, tika veikti testēšanas centros. Pirms stacionēšanas bērnu dienas stacionārā uz vietas veiks ātro antigēnu testu. Ja tas būs pozitīvs, tiks paņemta arī nazofaringeālā uztriepe (SARS CoV-2 vīrusa RNS tests), bet šāds pacients dienas stacionārā netiks uzņemts.

Lai saņemtu injekcijas procedūru kabinetā un apmeklētu Aizkraukles poliklīniku, kā arī fizikālās terapijas kabinetu, tests un Covid-19 sertifikāts nav jāuzrāda. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.