Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles slimnīcā daudz jaunumu

SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja ārste Dzintra Krišjāne, stāsta par lielākajiem darbiem, kas mūsu slimnīcā un poliklīnikā paveikti 2022. gadā un kas plānoti šajā gadā.
Aizvadītajā gadā izremontētas telpas poliklīnikas pirmajā stāvā, kur izveidota rehabilitācijas nodaļa. Tajā darba telpas iekārtotas visiem fizioterapeitiem, kā arī vingrošanas zāle ar slingu terapiju. “Esam arī iegādājušies “Tyrostation” darba staciju darbam ar sensorizētajām sistēmām “Tymo” un “Pablo”. Tās ir modernas novērtēšanas un terapijas ierīces rehabilitācijā pacientiem ar neiroloģiskām, ortopēdiskām, traumatoloģiskām saslimšanām, pediatrijas un gerontoloģijas pacientiem, kuriem ir kustību, spēka kontroles, precizitātes, koordinācijas, ķermeņa kontroles un līdzsvara traucējumi. Diemžēl šos pakalpojumus valsts neapmaksā, līdz ar to tos var piedāvāt tikai kā maksas pakalpojumus. Rehabilitācijas nodaļā pieņems arī audiologopēds, kas būs valsts apmaksāts pakalpojums.” Aizkrauklieši interesējās, vai līdz ar jaunās nodaļas izveidi darbu sāks vēl kāds fizioterapeits, jo rindas pie šiem speciālistiem tiešām ir ļoti garas, bet viņu pakalpojumi ļoti pieprasīti un vajadzīgi. Dzintra Krišjāne skaidro, ka šobrīd strādā četri fizioterapeiti un drīzumā pēc bērna kopšanas atvaļinājuma darbā atgriezīsies piektais, taču garo rindu problēmu tas īpaši neatrisinās, jo pieprasījums tiešām ir ļoti liels un Aizkrauklē pieņem pacientus ne tikai no sava novada, bet visas plašās apkaimes — no Ogres līdz Daugavpilij.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.