Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles pinēju maskēšanās tīkli glābj dzīvības

Aizkraukles kultūras centra pagrabtelpas jau kādu laiku pārtapušas darbnīcā, kurā divas reizes nedēļā uz vairākām stundām kopā sanāk brīvprātīgie, kas iesaistījušies maskēšanās tīklu pīšanā Ukrainas armijas vajadzībām.
Aizkraukles pinējas, kā Vaira sauc savas domubiedres, kas šajā darbā iesaistījušās brīvprātīgi, ziedojot savu laiku, darbu un arī materiālus, kultūras centra pagrabiņā pirmo reizi kopā sanāca 9. februārī. Pa šo laiku ir izveidojies pinēju kodols, kas darbojas regulāri, taču ir arī palīgi, kas pinējām pievienojas pa reizītei, vai mājās griež materiālus tīkliem. “Mūsu pinējas ir Agne Tomsone, Ilze Možeika, Ausma Zīlīte, Dzintra Reimarte, Ingrīda Stivriņa, Dina Jansone, Daiga Andersone, Daina Zariņa, Inese Dembovska, Dzintra Cepure, Maija Vegnere, Dace Kleikalīde, Maija Kesmina, Santa Kārkle, Ligita, Olga, Santa Tuherma, Lelde Emsiņa un Ināra Pumpase. Īpaši gribu uzteikt Maiju Vegneri no Staburaga. Viņa pieskata mazbērnus, kopj dārzu, rūpējas par māju, taču atrod laiku, arī lai palīdzētu mums. Viņa katru dienu sašķērē vairākus kilogramus auduma un nogādā mums,” uzskaita Vaira.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.