Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles pagasta bibliotēkā iekārtota telpa bērnu literatūrai

Ar konfekšu lietu atverot jaunu telpu, priecīgs notikums bija Aizkraukles pagasta bibliotēkas mazajiem lasītājiem.
Agrāk bērnu literatūra bija vienā telpā ar pieaugušo grāmatām. Visu grāmatu skaits nepārtraukti palielinās, un radās nepieciešamība pēc plašākas vietas. Par to tika spriests jau 2021. gada decembrī. Iepriekš šī telpa bija izmantota sociālā dienesta vajadzībām — iedzīvotājus te pieņēma sociālais darbinieks. Tā kā pieņemšana vairs nenotika, tā stāvēja tukša. “Sāku interesēties, vai šo telpu var izmantot. Sākumā man bija iecere te izlikt grāmatas pieaugušajiem, taču sapratu, ka nebūs tik daudz vietas. Tādēļ te pārcēlu bērnu literatūru,” saka bibliotēkas vadītāja Aija Melne.
Jaunizveidotās telpas sienas nokrāsotas siltā zaļā tonī. Atšķirībā no iepriekšējās šai ir logi. “Man gribējās kaut ko gaišu. Vasarā, kad iespīd saule, ir ļoti jauki,” teic Aija Melne. “Pagasta pakalpojumu centrs sniedza atbalstu, un remontdarbus veicām saviem spēkiem.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.