Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novadā svētdien sāk darboties Ziemassvētku dāvanu tirdziņi

Ziemassvētku tirdziņš Rīgā, Domam laukumā. Imanta Kaziļuna foto

Aizkraukles novadā, kā arī Jaunjelgavā, Koknesē, Mazzalvē, Neretā, Pļaviņās un Skrīveros. svētdien sāks darboties Ziemassvētku dāvanu tirdziņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skrīveros svētdien, 4.decembrī, no plkst.8 līdz 14 tirgus laukumā notiks Ziemassvētku tirgus un labdarības akcija, kurā ikviens aicināts atnest savu dāvaniņu – tējas paciņu, saldumus, siltus cimdus, sveci, ziepes, lai ar tām svētkos iepriecinātu Skrīveru pensionārus. Labdarības akciju, lai svētkos iepriecinātu sava pagasta seniorus, rīko skrīveriete Ilze Liepiņa- Korsaka.

Koknesē piektdien, 9.decembrī, no plkst.16 līdz 19 tirdziņš notiks Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrā. Tajā būs iespēja iegādāties rotas, garšvielas, adījumus, piparkūkas un citus mājražotāju labumus. Līdzās Zaļā tirgus laukumā Ziemassvētku vecītis kopā ar deju grupu “Kristāliņi” iedegs lielo svētku egli.

Mazzalvē līdz piektdienai, 23.decembrim, pagasta izstāžu zālē notiks Ziemassvētku radošo darbu izstāde – tirdziņš, kur varēs iegādāties dažādas vietējo ražotāju sarūpētus adventes vainagus, apsveikuma kartiņas, sveces, medu, adītas zeķes un citas lietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunjelgavā piektdien, 16.decembrī, no plkst.16 līdz 19 tirdziņš notiks Vecpilsētas laukumā. Neretā Ziemassvētku tirdziņš būs sestdien, 17.decembrī, no plkst.9 līdz 12 kultūras centrā un laukumā pie tā.

Pļaviņās šādi tirdziņi notiks 17.decembrī un 23.decembrī. 17.decembrī no plkst.9 tirdziņš notiks arī Skrīveru kultūras centra foajē un laukumā pie kultūras centra.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.