Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada karatistiem godalgas Daugavpilī

KOPĀ ESAM SPĒKS! Edvīns Smuļko (no kreisās), Patriks Penings, Sabīne Valtere, Viktorija Kaplere, Kārlis Spilbergs, Anrijs Celmiņš un Madara Saranceva kopā ar treneri Igoru Fetkuļinu. Foto no personīgā albuma

Latvijas karatē kluba “Kadzan” audzēkņi piedalījās Daugavpils atklātajā karatē čempionātā. Astoņi kluba sportisti kopumā izcīnīja 11 dažāda kaluma medaļas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divas reizes uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Anrijs Celmiņš (13 gadu veco grupā svara kategorijā līdz 69 kg un U14 60+kg), zelta medaļas izcīnīja arī Edvīns Smuļko (septiņgadīgo grupā, līdz 24 kg) un Sabīne Valtere (11 gadi, svara kategorijā līdz 62 kg).

Sudraba godalgu izcīnīja Viktorija Kaplere (9 gadi, svara kategorijā līdz 30 kg). Kārlis Spilbergs mājās pārveda 2. vietas (U12 grupā, 40+ kg) un 3. vietas medaļu (11 gadu veco konkurencē, svara kategorijā līdz 49 kg).

Bronzas medaļas Patrikam Peningam (12 gadu grupā, svara kategorijā līdz 34 kg un U14 grupā līdz 40 kg), Madarai Sarancevai (septiņgadīgo grupā, svara kategorijā līdz 21 kg) un Ņikitam Galustjanam (vienpadsmitgadīgo konkurencē, svara kategorijā līdz 54 kg).