Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklēs novadā darbu sāks Jauniešu dome

JAUNIEŠU DOME Aizkraukles novadā. Foto no Kokneses jauniešu biedrības

Aizkraukles novada Interešu izglītības centrā aizvadītas projekta “Iepazīsties — politika!” noslēguma aktivitātes, un viena no tām bija Aizkraukles novada Jauniešu domes izveidošana. Tās sastāvā darbosies 15 jaunieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada jaunatnes lietu speciāliste Līga Kriškijāne stāsta, ka domē bija paredzēts iesaistīt jauniešus no visas Aizkraukles novada teritorijas, kas veiksmīgi izdevies. Tajā ir vismaz pa diviem pārstāvjiem no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Pļaviņu, Neretas apvienībām un Skrīveru pagasta.

Jauniešu domes priekšsēdētāju un vietnieku paredzēts ievēlēt novembrī.

Jauniešu domes mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrības norisēs vietējā, valsts un starptautiskā mērogā. Tās galvenie uzdevumi būs izzināt un analizēt jauniešu intereses un problēmas Aizkraukles novadā, dot ierosinājumus to risināšanai, motivēt jauniešus iesaistīties un būt aktīviem sabiedrības locekļiem. Tāpat jauniešiem, sadarbojoties ar Aizkraukles novada jaunatnes jomas darbiniekiem, paredzēts izstrādāt Jauniešu domes darba plānu ar dažādām brīvā laika un neformālās izglītības aktivitātēm visā novadā, kā arī veidot sadarbību ar pašvaldību, skolēnu pašpārvaldēm un citām jauniešu domēm Latvijā, institūcijām un organizācijām jaunatnes jomas jautājumos. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.