Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada bāriņtiesa citās telpās

Aizkraukles novada bāriņtiesa izvietota ēkā, kur kādreiz bija Aizkraukles vakara (maiņu) vidusskola.
Foto no “Staburaga” arhīva

Aizkraukles novada bāriņtiesa no pašvaldības centrālās ēkas Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1a, pārcēlusies uz bijušās vakara vidusskolas telpām Gaismas ielā 4a.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums stāsta, ka, slēdzot vakara vidusskolu, pašvaldība paredzēja, ka telpas varēs izmantot citām pašvaldības vajadzībām, taču tobrīd nebija konkrēti zināms, kurām. Pēc kāda laika telpas tika piešķirtas mākslas skolas klasēm, bet tagad — arī bāriņtiesai, jo pēc novadu apvienošanas līdzšinējās telpās pilsētas centrā kļuva par šauru. Bijušajās bāriņtiesas telpās iekārtojās novada Juridiskā nodaļa.

Novada mērs skaidro, ka nodaļu darbinieku attālinātais darbs katram savā pilsētā vai pagastā ir šķērslis kopīgas izpratnes, nostājas, komandas veidošanai, tādēļ, lai būtu vienota komanda, arī jāstrādā kopā, ja vien tas iespējams — pašvaldības vadība nonākusi pie tāda secinājuma.

Aizkraukles novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Liāna Purvinska stāsta, ka tagad klātienē strādā vairāk darbinieku nekā agrāk. Pavisam bāriņtiesā ir 15 darbinieku, bet katru dienu uz vietas ir seši līdz astoņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atrašanās vieta mainīta arī bāriņtiesas darbiniekiem Skrīveros — šobrīd viņi strādā sociālā dienesta telpās. Tuvu ir autobusu pietura, un tas klientiem ir ļoti ērti.

Vēl telpas vajadzīgas pašvaldības policijas vajadzībām, un pamazām tiek risināts arī šis jautājums. Viens no variantiem ir pašvaldības uzņēmuma “Lauma-A” administrācijas telpas Lāčpēša ielā 4, kuras uzņēmums plāno atbrīvot aprīlī, pārceļoties uz telpām Jaunceltnes ielā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.