Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles kino un foto pulciņa dalībnieku darbos — jaunā vidusskolas piebūve

Martas Gabrānes foto

Aizkraukles novada vidusskolas kino un foto pulciņa dalībnieki sabiedrībai ir sagatavojuši fotogrāfijas no Aizkraukles novada vidusskolas jaunās piebūves Draudzības krastmalā.

Aizkraukles novada vidusskolas kino un foto pulciņa dalībnieki kopā ar mākslas skolotāju savā jaunākajā radošajā projektā vēlējās apciemot jauno vidusskolas piebūvi, lai ar fotogrāfijas žanra palīdzību suminātu visu Aizkraukles novadu ar lielo notikumu izglītībā — jaunās mācību ēkas atvēršanu mācību procesa nodrošināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Mākslai ir iespēja vairot labo, kā arī iedvesmot sabiedrību, emocijās aizvedot kaut uz mirkli prom no ikdienas rūpēm un raizēm. Fotogrāfijai ir iespēja iemūžināt konkrētu mirkli, kas varbūt ilgst tikai sekundes, fotogrāfija spēj parādīt autentisko fotogrāfa pasaules redzējumu un viņa domāšanas veidu.

 Fotogrāfija ļauj spēlēties ar acīmredzamo un parādīt iepriekš nepamanīto. Fotogrāfija liek apstāties un novērtēt skaisto mums apkārt. 
Uzdevuma izpildes laikā mēs iepazinām skolas jauno piebūvi, katrs to izstaigājām, baudījām klusumu un radījām dažādas fotogrāfijas, no kurām atlasījām piecas labākās, kuras pēcāk katrs autors pēc saviem ieskatiem apstrādāja specializētā attēlu apstrādes datorprogrammā. 


Šajā mākslas darbu izveides projektā piedalījās fotogrāfiju autori Dinija Ivanova, Marta Gabrāne, Viktorija Storaļova, Evelīna Kažmēre, Oskars Gailis, Kārlis Ieviņš, kā arī šī pulciņa vadītājs Bruno Bahs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Ceram, ka mūsu fotogrāfijas Tev, cienījamo skatītāj, sniegs mirkli atelpas no ikdienas darbiem, kā arī iespējams radīsies vēlme aplūkot jauno skolas piebūvi klātienē. Lai mums visiem izturība un spēja saglabāt cilvēcību šajos mainīgajos laikos!

Bruno Bahs, kino un foto pulciņa vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.