Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles daļas Neretas postenim jauns komandieris

VUGD Aizkraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle (no kreisās) sveic jauno Neretas posteņa komandieri Armandu Aivi Gorbačovu.

Pēc Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas absolvēšanas par jauno Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Aizkraukles daļas Neretas posteņa komandieri iecelts leitnants Armands Aivis Gorbačovs — informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Jaunais posteņa komandieris ir neretnieks un pēc vidusskolas beigšanas izlēma turpināt ģimenes tradīciju un savu tālāko dzīvi un profesionālo jomu saistīt ar ugunsdzēsību un ugunsdrošību. Pēc trijiem koledžā pavadītajiem gadiem, kad pienāca brīdis izvēlēties tālāko dienesta vietu, lēmums tika pieņemts par labu dzimtajai pusei, kur bija vakanta posteņa komandiera vieta. Iepriekšējais posteņa komandieris J.Gorbačovs aizvadītā gada novembra beigās devas izdienas pensijā.

VUGD Aizkraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle (no kreisās), iepriekšējais Neretas posteņa komandieris Juris Gorbačovs un jaunais Neretas posteņa komandieris Armands Aivis Gorbačovs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.