Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē slēpošanas trases veidos ar sniega motociklu

Šogad noturīgs sniegs uzsnidzis agrāk nekā citus gadus, kas ir patīkama vēsts visiem ziemas prieku baudītajiem. Vairākas slēpotājiem iecienītas trases Pļaviņu pusē jau darbojas, drīzumā, labvēlīgiem ziemas prieku baudīšanai piemērotiem apstākļiem saglabājoties,  būs pieejamas arī slēpošanas trases Aizkraukles pilsētā un pagastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles pilsētā plānots veidot divas slēpošanas trases — pilsētas stadionā un teritorijā pretī sporta centram, gar Daugavas krastu. Divas slēpošanas trases izveidos arī pagastā — centrā un gar Daugavu, kur trase bija pērn. Sporta centram ir slēpošanai nepieciešamais inventārs, pēc sliežu izveides plānots atvērt nomas punktu. Pērn Aizkraukles sporta centrs iegādājās sniega motociklu, ar ko paredzēts ievilkt sliedes slēpošanai. “Tehnikas noma bija dārga un apgrūtinoša, tādēļ iegādājāmies sliežu ievilkšanai piemērotu sniega motociklu. Tas tiks izmantots slēpošanas trašu veidošanai pilsētā un pagastā. Nākotnē jādomā par ērtāku tā pārvadāšanas veidu, iespējams, būs jāiegādājas papildu transportlīdzeklis,” stāsta Valdis Padoms, Aizkraukles sporta centra direktors. Slēpošanas trašu veidošanā iesaistās sporta centra darbinieki, tāpat lielu atbalstu sniedz vietējie slēpošanas entuziasti.

Savulaik bijusi doma zem kalniņa laukumā pretī sporta centram izveidot telpas, kurās varētu uzglabāt inventāru. Taču iecerētā projekta realizēšanai nepieciešami lieli līdzekļi. 

Kad būs piemērots, noturīgs sals, basketbola laukumā blakus pilsētas stadionam, tāpat kā pērn, lies ledu un veidos slidotavu. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.