Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē remontē divus ceļa posmus

REMONTS Aizkrauklē, Enerģētiķu ielā, virzienā no Aizkraukles uz Pļaviņu HES.
Gintas Grincēvičas foto

Aizkrauklē sākti remonti divos “Latvijas Valsts ceļi” pārziņā esošos posmos. Darbi notiek uz autoceļa Aizkraukle–Aizpuri līdz Aizkraukles muižai un Aizkraukle–Bauska posmā Enerģētiķu ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka Enerģētiķu ielā, no krustojuma ar Dārza ielu uz HES pusi, notiek asfalta seguma atjaunošana vairāk nekā 700 metru garā posmā. Ceļa posmu nofrēzēs un ieklās jaunu asfaltbetona segumu, kā arī iztīrīs grāvjus, atjaunos pieturvietas un caurtekas. Satiksmes drošības uzlabošanai uzstādīs arī drošības barjeras, uzklās ceļa horizontālo apzīmējumu un signālstabiņus. Satiksmi būvdarbu laikā regulē luksofors.

REMONTS Enerģētiķu ielā. Izbraucot no Aizkraukles Pļaviņu HES virzienā, remontu dēļ jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.
Solveigas Ivanovas foto

Otrs objekts ir netālu esošais ceļš Aizkraukle–Aizpuri, kas līdz šim autobraucējiem radīja lielas neērtības. Tam nepilnu četru kilometru garumā līdz Aizkraukles muižai paredzēts uzklāt melno segumu jeb veikt dubultā virsmas apstrādi, bet tālāk līdz A6 šosejai atjaunos grants segumu. Pēc remonta braukšanas apstākļi tur būs krietni labāki.

Seguma atjaunošana notiek arī autoceļa Aizkraukle–Bauska 60. kilometrā aiz Jaunjelgavas. Aktīvi būvdarbi sākti ceļam Koknese–Ērgļi no 24. līdz 29. kilometram un ceļa posmam līdz Kurmenei. Savukārt Skrīveros uz A6 šosejas notiek gājēju pārejas labiekārtošana. Arī tur autovadītājiem jārēķinās ar braukšanas ātruma ierobežošanu un luksoforu, kas šo posmu šķērsošanu padara ilgāku.

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka šovasar paredzēts pārbūvēt tiltu pār Pērsi uz Daugavpils šosejas pie Kokneses. Tam atjaunos nostiprinājuma nogāzes un apbetonēs balstus. Uz Daugavpils šosejas rekonstruēs arī krustojumu ar reģionālo autoceļu Pļaviņas (Gostiņi)–Madona–Gulbene un valsts vietējo autoceļu Apšusala– Vilkukrogs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.