Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē pavasaris nāk ar jaunumiem siltumapgādē

Aizkraukles siltuma apgādes uzņēmumā “Aizkraukles siltums” jau trešo mēnesi 17 darbinieku lielo kolektīvu vada Edgars Bricis. Kādi ir viņa plāni attiecībā uz uzņēmuma modernizēšanu, ar ko iedzīvotājiem būs jāsaskaras tuvākajā laikā un nākamajā apkures sezonā? Šos un citus ar siltumapgādi saistītos jautājumus “Staburags” pārrunāja ar jauno uzņēmuma vadītāju.
Pašvaldības uzņēmuma “Aizkraukles siltums” pārziņā Aizkraukles pilsētā un pagastā kopā ir četras katlumājas: galvenā — Rūpniecības ielā 2 — un mazāka, lokāla — Rūpniecības ielā 10, kas apsilda bijušo sākumskolas ēku. Aizkraukles pagastā viena ir Kalna ielā 5a, otra — Kalna ielā 20, kas darbojas vienam patērētājam — pagasta kultūras namam. Šajās abās katlumājas nav apkalpojošā personāla, tās darbojas attālināti ar automātisko vadību.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.