Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē dejā laižas liels un mazs

Agitas Grīnvaldes-Irukas foto

Aizkraukles kultūras centra kapela “Karikste” un deju kopa “Dandari” aizvadītās nedēļas nogalē aicināja uz danču vakaru, kurā prezentēja dančus no kapelas pērn ierakstītā diska “Vidzemes danči un ne tikai”, kas iekļauts danču krātuves kolekcijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šis pasākums notiek laikā, kad mums tik tuvā Ukraina cīnās par savu, Eiropas un arī mūsu brīvību. Tas, ko mēs varam darīt, ir būt kopā plecu pie pleca, sniedzot atbalstu cits citam un varonīgajai ukraiņu tautai,” sacīja kapelas vadītāja Anita Ostrovska. Tādēļ kultūras centra foajē ikvienam bija iespēja pīt maskēšanās tīklu Ukrainas armijai, ziedot naudu. Arī “Karikste” par mūzikas diskiem iegūto naudu ziedoja Ukrainai. Pasākuma laikā izskanēja gan ukraiņu dziesma, gan tika mācīti ukraiņu danči, un tajā piedalījās arī viesi no Ukrainas, kuri, apstākļu spiesti, šobrīd uzturas Aizkrauklē.

Lai arī daļa cilvēku bija atnākuši kā uz koncertu un nebija rēķinājušies ar izkustēšanos, pēc brīža dejās un rotaļās laidās gan lieli, gan mazi. Pasākuma noslēgumā Anita pateicās visiem par atbalstu diska tapšanā un pasākuma rīkošanā, savukārt no apmeklētāju puses izskanēja vēlme šādus danču vakarus apmeklēt biežāk.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Jā… nožēlojami…nāk, bet nezina kur nāk. Es ar vienreiz šitā aizgāju tipa uz tejāteri, bet attapos striptizklubā. Nu jālasa afiša, ko lai saka. man jau patika iznakums bij baudāms

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.