Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē atvesta Ziemassvētku egle

KRĀŠŅĀ EGLE šogad uz Aizkraukles centru atceļojusi no Seces pagasta.
Imanta Kaziļuna foto

Aizkraukles pilsētas centrālajā laukumā vakar novietota Ziemassvētku egle, kas iedzīvotājus un pilsētas viesus iepriecinās līdz pat janvārim. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada domes  izpilddirektors Uldis Riekstiņš pastāstīja, ka egli pašvaldībai bez samaksas atvēlēja akciju sabiedrība “Latvijas Valsts meži” un tā augusi Seces pagastā, Tīrā purva malā. Pilsētas rotas izraudzīšana gan nebijis viegls uzdevums, un pašvaldības saimnieciskās nodaļas vadītājam Gundaram Spriņģim vajadzēja ilgāku laiku pavadīt mežā, lai izraudzītos piemērotāko egli. — Svarīgi, lai koks būtu ne tikai kupls, bet labi izskatītos no visām pusēm, un domājam, ka arī šogad tas izdevies — Aizkrauklē ir ļoti skaista Ziemassvētku egle, — teica Uldis Riekstiņš. 

Vakar pagāja vairākas stundas, līdz zaļā meža skaistule uzstādīta un nostiprināta pilsētas centrālajā laukumā. Tagad  to paredzēts izdaiļot, un dekorācijām galvenokārt izmantos pagājušā gada rotājumus, tos papildinot. Uldis Riekstiņš atzīst, ka pērn Aizkrauklē bijusi ļoti skaisti izdekorēta egle un citi svētku rotājumi. Cilvēku viedokļi gan mēdz atšķirties, jo vieniem vajag vairāk vai mazāk krāšņas dekorācijas, bet kardināli citādāk šogad nebūs. Tomēr ik gadu jādomā, kā arvien skaistāk sapost pilsētu svētkiem, redzot, kā tas izdevies citviet. Tam gan nepieciešami līdzekļi, par ko jādomā, plānojot jauno novada budžetu. 

Iedegt Ziemassvētku egli noteikti paredzēts līdz Otrajai adventei, un pašvaldībā vēl lemj, kā to izdarīt vislabāk. 

Video šeit

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.