Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē atkal rīkos Uzņēmēju dienas

Pēc divu gadu pārtraukuma atkal plānotas tradicionālās Aizkraukles novada pašvaldības rīkotās Uzņēmēju dienas. Būs gan amatnieku izstrādājumu gadatirgus, gan izzinošas lekcijas, gan arī uzņēmēju apbalvošana — šogad pirmo reizi plašākā jaunā Aizkraukles novada mērogā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums norisināsies divas dienas — 20. un 21. maijā. “Uzņēmēju dienu 2022” pirmais pasākums būs “Vietējās biznesa atbalsta dienas” un notiks 20. maijā. Tajā Aizkraukles novada uzņēmēji iepazīstinās ar savu uzņēmumu, ražojumiem un pakalpojumiem, piedalīsies tīklošanās pasākumā, dalīsies ar iedvesmas stāstiem, jauniešiem būs iespēja piedalīties meistarklasē par uzņēmējdarbības sākšanu un attīstību.

Otrs pasākums “Aizkraukles novada gada balvas uzņēmējdarbībā 2021” būs 21. maijā, un tajā tiks godināti 2021. gada uzņēmēji, kuri ar savu darbību sekmē novada ekonomisko attīstību.

Aizkraukles novada domē apstiprināts konkursa nolikums un arī vērtēšanas komisija septiņu cilvēku sastāvā. Nolikums paredz apbalvot uzņēmējus 12 nominācijās, taču pēc apbalvošanai izvirzīto uzņēmumu izvērtēšanas to skaits var mainīties. Nemainīga noteikti būs nominācija “Draudzīgs klientam”, kurā uzņēmumus apbalvošanai izvirza iedzīvotāji. Tos var pieteikt, aizpildot anketu Aizkraukles novada pašvaldības interneta vietnē www.aizkraukle.lv līdz 22. aprīlim. Izvērtēšana notiks pēc balsu vairākuma.

21. maijā apbalvos arī Aizkraukles novada pašvaldības rīkotā biznesa ideju konkursa atbalsta ieguvējus. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.