Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aicina pieteikties dabas izziņas pasākumam “LOB Ģimeņu dienas” 

Līdz 16. jūnijam ir atvērta pieteikšanās Latvijas Ornitoloģijas biedrības rīkotam dabas izziņas pasākumam “LOB Ģimeņu dienas”, kas norisināsies 6. un 7. jūlijā Kandavā. Pasākuma mērķis ir mudināt ģimenes izzināt dabu, gūt pieredzi praktiskās nodarbēs un domubiedru pulkā vairot interesi par dabas aizsardzību. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma programmā ir paredzētas daudzveidīgas aktivitātes, tostarp balto stārķu ligzdu pamatnes izgatavošana, augu pasaules iepazīšana, naktsputnu ekskursija, rīta putnu ekskursija, dārgumu meklēšanas spēle, kukaiņu mājas darbnīca, augu nospiedumu darbnīca bērniem, kā arī LOB ģimeņu pašvadītas darbnīcas bērniem un arī kopīgas sportiskas aktivitātes. Aktivitātes vadīs ornitologi, entomologi, botāniķi, kā arī LOB biedri.

Pasākumam ir aicinātas pieteikties ģimenes ar interesi par dabas izzināšanu un aizsardzību ar ar vēlmi pavadīt laiku ar domubiedriem. LOB Ģimeņu dienas norisināsies no 6. līdz 7. jūlijam Kandavā, brīvdienu mājā “Jaunkrastmaļi”. Dalība pasākumā bez maksas.

Pasākuma programma pieejama ŠEIT: https://www.lob.lv/wp-content/uploads/2024/05/2-1.jpg. Lai pieteiktos dalībai pasākumā, jāaizpilda pieteikuma anketa šeit: https://forms.gle/zgKozA16sPM8BhQF7. Vietu skaits ir ierobežots. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai atbalstītu Latvijā biedru skaita ziņā lielāko dabas organizāciju, ikviens neatkarīgi no vecuma un nodarbošanās ir aicināts kļūt par Latvijas Ornitoloģijas biedrības biedru, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://www.lob.lv/biedriba/klusti-par-biedru/. Pievienoties LOB domubiedru pulkam ir iespēja arī visai ģimenei kopā, kļūstot par ģimenes biedriem. 

Pasākums “LOB Ģimeņu dienas” ir viena no aktivitātēm Latvijas Ornitoloģijas biedrības projektā “No baltā stārķa ligzdas līdz jauniešu vides aktīvismam”. Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Vācijas Dabas aizsardzības asociācija. 

Par Latvijas Ornitoloģijas biedrību
Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) ir lielākā dabas organizācija Latvijā, kura, pateicoties vairāk nekā 800 biedriem, veic savvaļas putnu izpēti un tiecas saglabāt to dzīvotnes Latvijā, rūpējoties par dabas daudzveidību cilvēku un putnu labklājības vārdā. Par putnu daudzveidību iestājas kopš 1985. gada. Izdod vienīgo žurnālu par putniem latviešu valodā “Putni dabā”.  Ir starptautiskās putnu aizsardzības organizācijas “BirdLife International” pārstāve Latvijā. Plašāk: www.lob.lv un Facebook.com/LOB.LV.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.