Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aicina atbalstīt drosmīgos pacientus

DĀVANAS mazākiem un lielākiem pacientiem aicina sarūpēt koknesiete Valija Fedotova.
Foto no personīgā albuma

Par drosmīgi izturētu izmeklējumu vai procedūru Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazie un lielie pacienti saņem dāvanas no lielās “Drosmes kastes”. To piepildīt var palīdzēt ikviens, un iesaistīties šajā akcijā aicina arī koknesiete Valija Fedotova. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valija stāsta, ka koordinēt šo darbu viņu uzrunājušas Kokneses Sociālā dienesta darbinieces, jo jau gūta pieredze, gādājot Ziemassvētku dāvanas Iršu pansionātam. Tagad atbalsts nepieciešams bērniem. Valija labprāt uzņēmās šo pienākumu, un priecīgi par šo atbalstu ir arī Bērnu slimnīcā. 

“Drosmes kastei” var ziedot gan naudu, gan jaunas lietas — nelielas rotaļlietas, grāmatas, spēles, dažādus aksesuārus dažādu vecumu bērniem un pusaudžiem. Informācija par akciju ir slimnīcas mājaslapā un sociālajos tīkos, un Valija to izvietojusi arī savā “Facebook”  lapā, kur ar viņu var sazināties ikviens interesents, lai vienotos par dāvanu nodošanu un to, kādas lietas noder vai vairāk vajadzīgas. Šobrīd kaste pildās, bet ap  11. decembri to paredzēts nogādāt Rīgā. 

Valija stāsta, ka arī pati gādā dāvaniņas un domā, kādas kuram būtu interesanti saņemt, ņemot vērā pacientu dažādo vecumu. Dažam slimnīcā jāpavada ilgāks laiks, tāpēc “Drosmes kaste” aktuāla visu gadu un līdzcilvēku atbalsts ir ļoti svarīgs. Par to, ka cilvēkos nav zudis dāvināšanas prieks, koknesiete pārliecinājusies, sadarbojoties ar Iršu pansionātu, ko dara jau vairākus gadus. Tas viss ir brīvprātīgi un sācies, domājot par saviem vecākiem, kuri jau mūžībā, un cilvēkiem, kuri laiku aizvada sociālās aprūpes iestādē. Prieks vajadzīgs visiem, un kopā ar atbalstītājiem vienmēr izdevies to sagādāt. Tāpēc jācer, ka izdosies arī šoreiz. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.