Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Adīšanas stafetē top šalle Latvijai

Foto Sandra Gredzena, https://www.valmieraszinas.lv/

No 11. līdz 21. aprīlim Aizkraukles Interešu izglītības centrā varēs piedalīties koprades projektā “Šalle Latvijai”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir gada garumā radīt unikālu adījumu — šalli, kas atspoguļotu visas Latvijas adītāju prasmes, katra novada individuālo krāsu un rakstu izpratni. Vienot iedzīvotājus kopīgam mērķim, nodot adīšanas prasmes no paaudzes paaudzei, apzinoties un novērtējot katra ieguldījumu.

Adījums tika iesākts ar Lielvārdes jostas fragmentu un tiks pabeigts ar Lielvārdes jostas fragmentu. Tālākā adījuma stilistika veidota atkarībā no katra individuālā adītāja redzējuma, no katra gadagājuma un paaudzes etnogrāfiskā vai mūsdienīgā skatpunkta.

Kopā ar adījumu ceļos arī albums, kurā katrs individuālais vai apvienoto grupu adītājs veic ierakstu, kurā atzīmē datumu, kad adījums pie viņiem nonācis, kā arī ieraksta novēlējumu Latvijai vai uzmundrina nākamos adītājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Adīšanas stafetē katram individuālajam adītājam atvēlētas 12 stundas adīšanai un noorganizēta stafetes nodošana/pārņemšana, lai vienotos par vietu un laiku ar nākamo adītāju vai atskaites punkta koordinatoru.

Vairāk informācijas par šo projektu var iegūt un pieteikties adīšanas stafetei, zvanot pa tālruni 26099259 vai 26755153.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Vai staburags straumēs adīšanu? Ja jau gadsimta notikums? Gribu vērot šo procesu. Nopietni, bez ironijas. Adisana ir kaut kas erotisks vai ezoterisks, vot nezinu, bet mana sievasmate ada un mums ir labas attiecibas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.