Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

6 mēbeļu veidi, bez kuriem nav iedomājams ērts mājoklis

Dzīvokļa iekārtošanas principi ir atkarīgi no individuālajām vēlmēm un dzīvesveida, taču ir vairāki mēbeļu pamatveidi, bez kuriem nav iedomājams neviens funkcionāli un komfortabli iekārtots dzīvoklis. Pat ļoti nelielas platības dzīvoklī būs nepieciešami šie 6 mēbeļu veidi.

Skapis

Skapji nodrošina tik nepieciešamās glabāšanas vietas sezonas vai nesezonas apģērbam un apaviem, kā arī mājsaimniecībā noderīgiem priekšmetiem. Pateicoties plašajam šo mēbeļu klāstam, ir iespējams izvēlēties telpai un dzīvesveida vispiemērotākos risinājumus, jo pieejami gan brīvstāvoši drēbju skapji ar bīdāmām durvīm vai veramām, gan iebūvējamie skapji, kurus izgatavo pēc individuāliem telpas izmēriem un funkcionālajām prasībām.

Virtuves mēbeles

Neatkarīgi no tā, cik bieži un intensīvi tiks lietotas virtuves mēbeles, tās nodrošina nepieciešamās darba virsmas ēdiena pagatavošanai vai atsildīšanai, kā arī glabāšanas vietas gan pārtikas produktiem, gan nepieciešamajiem traukiem un virtuves piederumiem.

Lai arī pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas virtuves mēbeles ļauj maksimāli izmantot visu pieejamo telpas horizontālo un vertikālo platību, standarta izmēru virtuves komplekti ir ātrs un ērts risinājums, kā iegūt funkcionējošu virtuvi.

Galda virsma

Pat vismazākais dzīvoklis nevar iztikt bez galda virsmas, pie kuras varētu ērti strādāt ar datoru vai baudīt maltīti. Izvelkami gadi palīdz maksimāli izmantot pieejamo telpu un pielāgoties viesu skaitam.

Mīkstās mēbeles

Tādas mīkstās mēbeles kā dīvāni, gultas un atpūtas krēsli telpām piešķir ne tikai funkcionalitāti, bet arī komfortu. Nelielas platības dzīvokļos izvelkamie stūra dīvāni ir īpaši ērts risinājums, jo palīdz izmantot grūti izmantojamos telpas stūrus un var aizstāt gultu, tādējādi ietaupot arī telpas platību.

Krēsli

Ja nelielās platības dēļ nav vietas pietiekoša daudzuma sēdvietām, viegli saliekamie krēsli palīdzēs telpās nodrošināt nepieciešamo funkcionalitāti. 

Plaukti

Plaukti nodrošina gan papildus glabāšanas vietas nelieliem interjera priekšmetiem, žurnāliem un grāmatām, gan var kalpot kā telpas interjera dizaina akcenta elements.

Visu nepieciešamo ērta un funkcionāla mājokļa iekārtošanai ir iespējams atrast mēbeļu veikalā “4istabas”. Plašo virtuves, viesistabas, priekšnama, guļamistabas, bērnistabas un mājas biroja mēbeļu klāstu ir iespējams apskatīt interneta veikalā www.4istabas.lv!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.